THE

COMPANY

ĮMONĖS GENIALUMAS
NUO 1893 M.

Inžinerijos ir išradingumo sąjunga. Mes tai vadiname „inžineriniu išradingumu“.

Šiandien inžinerinis išradingumas leidžia mums rasti inovatyvesnių ir įvairesnių sprendimų nei anksčiau. Mūsų pažadai ir naujausios pasaulinio lygio technologijos yra puikus orientyras kuriant aukščiausius standartus atitinkančias priekabas. Tapome gerokai lankstesni ir galime rasti patį tinkamiausią sprendimą, kuris atitiks mūsų klientų visame pasaulyje ypatingus poreikius.

Įkvėpimo istorijoje randanti Kässboher kuria kokybę.

INŽINERINIS
IŠRADINGUMAS

1893 m., kai Karl Kässbohrer įsteigė savo Wagenfabrik Ulmo mieste, jis išplėtė naujas priekabų inžinerijos galimybių ribas. Šiandien, praėjus 125 nuoseklių pastangų metams Kässbohrer produktai naudojami daugiau nei 55 šalių. Mes daug kur įsidiegėme inovacijas ir turime platesnę produktų liniją nei p. Kässbohrer kada nors būtų galėjęs įsivaizduoti.

INŽINERIJOS
GALIA

Kässbohrer sėkmės pamatas – mūsų inžinierių siekis pranokti patiems save ir pasiekti retai kur sutinkamą efektyvumo, paprastumo ir patikimumo lygį. Mūsų mokslinių tyrimų procesas orientuotas į sparčią prototipų gamybą ieškant geriausio sprendimo per įmanomai trumpiausią laikotarpį. Įsiklausome į pramonės lūkesčius ir duodame savo klientams tai, ko jie iš mūsų tikisi.

Nuo pat 1893 m. inovatyvūs technologiniai sprendimai tapo mūsų įmonės sinonimu, pasitelkiame savo išradingumą ir lankstumą, kad patenkintume savo klientų lūkesčius ir užtikrintume tęstinę sėkmę. Šiandien Kässbohrer inžineriniai sprendimai atitinka mūsų klientų nuo Ulmo iki Seulo transportavimo poreikius.