KÄSSBOHRER

PASLAUGOS


Kässbohrer konstruoja transporto priemones, praplečiančias inovacijų ribas ir sukuriančias naujus standartus. Mūsų produktai atitinka mūsų klientų poreikius visame pasaulyje, to paties siekiame teikdami ir savo paslaugas.

K-finances, K-advance care pagalbos, Kässbohrer pagalbos kelyje, ilgesnio garantinio aptarnavimo ir atsarginių detalių paslaugomis rūpinamės savo klientais, kurie gali realizuoti savo svajones.

MŪSŲ
PASLAUGOS

K-FINANCES
KÄSSBOHRER FINANSINIAI SPRENDIMAI

Kässbohrer supranta, ko reikia jūsų verslui. Rūpinamės savo klientais ir pardavę jiems priekabas, nes suprantame, kaip sudėtinga atlikti visas kasdienes operacijas, nesvarbu, ar turite vos vieną Kässbohrer priekabą, ar visą jų parką.

Bendradarbiaudama su pirmaujančiais išperkamosios nuomos partneriais Kässbohrer gali pasiūlyti jūsų poreikius atitinkančias įsigijimo išsimokėtinai finansavimo sąlygas.

K-ADVANCE CARE
PASLAUGŲ PAKETAS

Šiandien mūsų pardavimų tinklą sudaro klientai iš daugiau nei 55 šalių. Kaip ir būtų galima tikėtis, visi esami ir būsimi klientai gali gauti individualią konsultaciją vietoje bei tikėtis papildomų paslaugų.

KÄSSBOHRER PAGALBA KELYJE
PAGALBA NELAIMĖS VIETOJE

Skambindami tuo pačiu telefono numeriu visoje Europoje galėsite susisiekti su Kässbohrer pagalbos kelyje tarnyba, kuri padės jūsų vairuotojui ir organizuos nutempimo operacijas iki artimiausio garažo. Jūsų patogumui Kässbohrer pagalba kelyje teikiama 23 kalbomis 27 šalyse.

NEPRILYGSTAMAS ATSARGINIŲ DALIŲ
APTARNAVIMAS

Kässbohrer įgaliotų aptarnavimo centrų tinkle ir 4 pagrindiniuose paskirstymo centruose visoje Europoje Kässbohrer atsarginių dalių komanda per mėnesį paskirsto apie 100 000 atsarginių dalių.