NEPRILYGSTAMAS ATSARGINIŲ DALIŲ

APTARNAVIMAS


Kässbohrer atsarginių dalių politika yra tokia – geriausias prieinamumas geriausiems rezultatams priekabų sektoriuje.

Kässbohrer įgaliotų aptarnavimo centrų tinkle ir 4 pagrindiniuose paskirstymo centruose visoje Europoje Kässbohrer atsarginių dalių komanda per mėnesį paskirsto apie 100 000 atsarginių dalių.

Įsidiegę naujausias technologijas didžiuojamės galėdami pasiūlyti iki 95 % dažnai keičiamų ir iki 90% sandėliuojamų atsarginių dalių, įskaitant originalias dalis, įsigytas iš sistemos partnerių ir pagrindinių tiekėjų.

Prireikus atsarginės dalies, mūsų įgaliotas aptarnavimo centrų tinklas ir priekabų savininkai gali kreiptis į Kässbohrer aptarnavimo portalą, kuriame galite ieškoti ir rezervuoti atsargines dalis, pasipildyti išsekusias atsargas arba patenkinti staigiai išaugusį Kässbohrer klientų poreikį naudodamiesi visą parą veikiančia pristatymo paslauga visose Europos šalyse.

Be plačiausio Kässbohrer produktų asortimento Europoje, mūsų atsarginių dalių komanda padarys visa, kas įmanoma ir neįmanoma, kad jūsų tentinės puspriekabės, silo cisternos arba žemagrindės priekabos ir toliau galėtų riedėti keliais kilometras po kilometro.