K-ADVANCE CARE

PASLAUGŲ PAKETAS


6000 APTARNAVIMO VIETŲ
16 ŠALIŲ
PAGALBA KELYJE 7/24/365
17 KALBŲ
IKI 60 MĖNESIŲ DRAUDIMO GARANTIJA
3 GALIMI PASLAUGŲ PAKETO VARIANTAI
Šiandien mūsų pardavimų tinklą sudaro klientai iš daugiau nei 55 šalių. Kaip ir būtų galima tikėtis, visi esami ir būsimi klientai gali gauti individualią konsultaciją vietoje bei tikėtis papildomų paslaugų.

K-Advance Care paslaugų paketai leidžia jums visiškai valdyti savo turimų Kässbohrer puspriekabių techninę priežiūrą, tokiu būdu užsitikrinant nenutrūkstamą veiklą visoje Europoje. Visa, ką jums reikia padaryti, - tai pasirinkti K-Advance Care paslaugų paketą „viskas įskaičiuota“, kuri yra tinkamiausia jūsų veiklai, leidžia iš anksto planuoti sąnaudas ir turėti mažiau prastovų.

Kässbohrer puspriekabėms taikomi lankstūs paslaugų paketai suteikia techninę priežiūros garantiją 24, 36, 48 arba 60 mėnesių laikotarpiui arba metiniam ridos dydžiui, nelygu, kas aktualiau. Galėsite visiškai kontroliuoti savo techninės priežiūros sąnaudas, kadangi galėsite lengvai jas susiplanuoti iš anksto pagal nustatytą „viskas įskaičiuota“ įkainių sistemą, priderintą jūsų poreikiams.

KAS ĮEINA Į
K-ADVANCE CARE PASLAUGŲ PAKETĄ?

K-Advance Care – tai yra remonto ir techninės priežiūros paslaugų paketas „viskas įskaičiuota“, kurį sudaro reguliari techninė priežiūra, susidėvėjusių dalių pakeitimas, padangų priežiūra, pagalba kelyje, ir atitinkamos darbo sąnaudos. Ši programa apsaugo priekabas nuo galimų nuostolių, kurių priežastis – bloga techninė būklė.


PATIKROS IR INSPEKCIJOS
Privalomų patikrų koordinavimas, planavimas ir dokumentavimas. Apžiūrėsime jūsų turimas priekabas, kad nustatytume dabartinę jų būklę ir suplanuotume profilaktines priemones, kurios leis sumažinti neplanuotų prastovų trukmę.

SUSIDĖVĖJUSIŲ DALIŲ PAKEITIMAS
Pakeisime visas susidėvėjusias jūsų puspriekabių dalis, o gedimų atveju – taip pat ir ašis bei sulūžusias dalis. Tokiu būdu minimaliai sutrumpinsime prastovų trukmę, o jūs galėsite planuoti sąnaudas – tereikės mokėti fiksuotą mėnesinį mokestį.

PADANGŲ PRIEŽIŪRA
Reguliariai tikrinsime jūsų padangas, užtikrinsime optimalią jų būklę ir atėjus laikui jas pakeisime, kad užkirstume kelią galimam pavojui dėl netinkamų padangų bei sumažintumėte kuro sąnaudas.